Правоохоронці Львівщини провели пізнавальний захід для дітей

Сьогодні у Lviv British School відбулася зустріч, у якій взяли участь представники Управління поліції охорони у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області.

Під час спілкування з учнями поліцейські обговорили актуальні теми, такі як дотримання правил дорожнього руху та наголосили на правильній поведінці на дорозі у денний та нічний час, ознайомили з роботою поліції охорони, зокрема з її завданнями і забезпечення громадського порядку.

Додатково, з працівниками загальноосвітнього закладу було обговорено важливість Концепції безпеки закладів освіти, для створення безпечного середовища, недопущення вчинення правопорушень учасниками освітнього процесу та стосовно них.

Під час заходу діти мали змогу приміряти спеціальне спорядження та спецзасоби, які допомагають правоохоронцям під час виконання службових обов’язків.
– На жаль ми живемо у нелегкий час, на долю наших дітей випало чимало випробувань. Ми, в свою чергу, піклуємось про їхню безпеку та робимо все можливе, щоб вони були обізнаними з тим, як протидіяти будь-якій небезпеці, – зазначили поліцейські.

Управління поліції охорони у Львівській області